Nasza oferta

ekoHarmonia Osiedle Mieszkaniowe

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą inwestycję!

EkoHarmonia Osiedle Mieszkaniowe, położone przy ul. Jaśminowej w Środzie Wielkopolskiej, to osiedle parterowych domów jednorodzinnych o powierzchni 108,60 m².

Ich projekt nie powstał w dni czy tygodnie, a lata, podczas wsłuchiwania się w opinie naszych klientów. Każdy aspekt został szczegółowo dopracowany. Od pięknej i ponadczasowej bryły, dużych przeszkleń i znacznej wielkości ogrodów, poprzez przestronne i ergonomiczne wnętrza, aż do energooszczędności.

Na każdy dom składać się będą trzy sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym, spora łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Domy łączone będą dużymi garażami.
Budynki wyposażone zostaną w pompy ciepła, natomiast dachy będą przystosowane do zamontowania paneli fotowoltaicznych!☀️

Dlaczego domy parterowe? Jakie są ich zalety, poza oczywistą rzeczą, jaką jest brak konieczności chodzenia po schodach?

  • Mniejsze koszty wykończenia – każdy, kto choć raz wykańczał schody wie, że jest to jedno z najdroższych powierzchni. Dobrej jakości balustrady kosztują niemało, a odpady z płytek czy paneli mogą sięgać nawet kilkudziesięciu %!
  • Przestronne wnętrza – powierzchnia pod samymi schodami zabiera nam na obu kondygnacjach ok. 20 m²! Do tego należy doliczyć pozostałe ciągi komunikacyjne. Czy nie lepiej przeznaczyć tę powierzchnię na dodatkowy pokój, albo większy salon? Domy parterowe cechują się znacznie lepszym stosunkiem powierzchni pokoi do powierzchni całego domu. Jeżeli układ jest dobrze dopracowany, możemy uzyskać znikomą ilość korytarzy, co przekłada się na przestronniejsze pozostałe pomieszczenia!
  • Nie przytłacza nas sąsiednia zabudowa – niskie budynki sprawiają, że nie odczuwamy bliskości sąsiednich domów, oraz jesteśmy ,,uchronieni” przed wzrokiem sąsiadów. W ogrodzie możemy czuć się znacznie bardziej komfortowo.
  • Spokojna starość – wielu z nas marzy, aby docelowo na starość zamieszkać w domu jednorodzinnym. Czy starość byłaby spokojna, gdy codziennie trzeba by się wspinać po schodach?
  • Bezpieczeństwo dzieci – brak schodów przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo naszych pociech, w szczególności tych najmniejszych.
  • Niższa cena zakupu – brak konieczności instalacji stropów, schodów czy innych elementów, oznacza znacznie niższe koszty budowy, co przekłada się na niższą cenę zakupu!

Wkrótce podamy więcej informacji odnośnie sprzedaży!Wkrótce podamy więcej informacji odnośnie sprzedaży!

Cierpliwości… jeszcze chwila! : )

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.